Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Málaš

Štvrté kolo grantového programu PSS, a.s.Vytlačiť
 

Prvá stavebná sporiteľňa spustila ďalšie kolo grantového programu na podporu revitalizácie verejných priestranstiev a vnútroblokov v obytných zónach. Chce tak prispieť k zveľaďovaniu prostredia našich miest a obcí práve v tých častiach, ktoré boli doteraz najviac zanedbávané.

Záujem o poskytnutie grantového financovania môžu mestá a obce, prípadne občianske združenia prejaviť zaslaním žiadosti na e-mail: mblanarik@pss.sk, alebo sekretariat@unia-miest.sk.

 

Žiadosť o grantové financovanie by mala obsahovať jasné informácie o plnení jednotlivých kritérií – žiadateľ podrobne definuje projekt v písomnej žiadosti, vyplní tabuľku, priloží fotografiu riešeného priestoru a pôdorys návrhu úprav s kópiou rozpočtu (v rozsahu podľa Kritérií hodnotenia) a odošle na uvedené mailové adresy.

 

Termín podávania žiadostí je do 23. novembra 2018.

 

http://www.unia-miest.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600175&id=5166&fbclid=IwAR2vPlQzaeZycukZA78ZBa1m6W0LVcO1S5ErJjPImXu5HzGlwoPkvikuUJg

 


 
 

webygroup

dnes je: 21.4.2019

meniny má: Ervín


8509247

Úvodná stránka