Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Málaš

Rozprúdime regióny - grantový program Nadácie ZSE 2019Vytlačiť
 

Nadácia ZSE opäť vyhlasuje obľúbený grantový program Rozprúdime regióny určený na podporu lokálnych podujatí a aktivít s cieľom oživiť kultúrne dianie a komunitný život na západnom Slovensku.

Hodové slávnosti, obecné dni, folklórne vystúpenia, letné kiná, športové podujatia, lokálne festivaly či komunitné akcie majú opäť príležitosť získať finančnú podporu do výšky 1 000 eur. Zapojiť môžete každý svoj dobrý nápad, ktorý vo vašej obci či meste oceníte nielen vy, ale aj široká verejnosť. Program podporí najmä originálne projekty pre komunity, alebo aj také, ktoré zviditeľňujú výnimočnosť konkrétneho regiónu a jeho tradičných zvykov, či pamiatok.

Štvrtý ročník programu Rozprúdime regióny opäť umožní získať príspevok obciam, mestám, mimovládnym organizáciám, kultúrnym inštitúciám, športovým klubom, školám a školským zariadeniam na projekty realizované v územnej pôsobnosti ZSE.

Aj tento rok bude v programe na najlepšie projekty prerozdelená celková suma 100 000 eur.

Projekty do programu je možné predkladať do 13. júna 2019. Podrobné informácie o programe a spôsobe predkladania projektov nájdete v podmienkach programu.

 

https://www.nadaciazse.sk/projekt/rozprudime-regiony-2019


 
 

webygroup

dnes je: 19.8.2019

meniny má: Lýdia

podrobný kalendár


8683753

Úvodná stránka